Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
 • TEST ZIMNÍCH PNEU
 • ADAC 2016 225/45 R17
 • Goodyear UltraGrip Performance
 • Goodyear UltraGrip Performance 225/45 R17
  Test ADAC 2016

  Zimní pneumatika Goodyear UltraGrip Performance s rozměrem 225/45 R17 je určena pro vozy Škoda Octavia, Superb, Volkswagen Golf, Passat, Alfa Romeo, Ford, Opel, Toyota a jiné.

  Goodyear UltraGrip Performance 225/45 R17

  Jak se řídit podle testu zimních pneu?

  Výsledky testů zimních pneumatik musíte brát s rezervou. ADAC přisuzuje vysokou důležitost i takovým kritériům jako jsou hlučnost nebo minimální úspora paliva a degraduje tím celkové hodnocení zimní pneumatiky. Tato kritéria přitom nejsou vůbec podstatná pro bezpečný provoz v zimních podmínkách.

  Kde koupit Goodyear UltraGrip Performance nejvýhodněji?

  V dnešní době je zřejmě nejvýhodnější nákup přes internet. Velmi doporučujeme prohlédnout si více eshopů a porovnat je, pročíst si podmínky a ověřit dostupnost zboží. Cenu také ovliňuje označení DOT (týden a rok výroby) pneumatiky, které již v důvěryhodných eshopech u pnematiky také najdete.

  Některé údaje nemusí být na Heurece vždy aktuální nebo je eshopy neuvádějí, proto si vždy ověřte dostupnost, cenu dopravy, DOT a další informace přímo na webu prodejce.

  Porovnejte ceny v různých eshopech na Heureka.cz!

  Přehled aktuální ceny Goodyear UltraGrip Performance 225/45 R17 vidíte v grafu:

  — minimalní cena     — průměrná cena

  ADAC test 2016: Goodyear UltraGrip Performance

  Při testování zimní pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance v rozměru 225/45 R17 se posuzuje chování vozu na ruzných typech povrchů. Jednotlivá kritéria ADAC testů mají v hodnocení váhu určenou procenty v tabulce níže. Hodnotí se bodově od 0.5 do 5.5, kdy nižší počet bodů je lepší. Hlavní přednosti a nedostatky zimní pneu Goodyear UltraGrip Performance plynoucí z testu uvádí ADAC i slovně.

  Přednosti

  Nedostatky

  Bodové hodnocení

  kritériumváhahodnocení
  suchý povrch15 %3.0
  mokrý povrch30 %2.7
  vlastnosti na sněhu20 %1.7
  zledovatělá vozovka20 %2.0
  hlučnost pneumatiky10 %3.2
  úspora paliva10 %1.5
  opotřebení pneu10 %2.0
  celkové hodnocení3.0

  Doporučení ADAC: vyhovující

  Celkové doporučení testu zimní pneumatiky Goodyear UltraGrip Performance 225/45 R17 není založeno jen na celkovém získaném skóre, ale může ho degradovat i jedno hůře hodnocené kritérium.  TestLetníchPneu.cz